ادامه مطلب...

عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس، در تشریح نشست امروز کمیسیون متبوعش از بررسی طرح سپرده سرمایه گذاری ارزی خبر داد.

 

به گزارش ندای سکوت معصومه آقاپور علیشاهی عضو هیئت رییسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، گفت: برنامه یک سال آینده کمیسیون اقتصادی در جلسه امروز مورد بررسی قرار گرفت تا اقدامات لازم برای اجرای منویات مقام معظم رهبری انجام شود که به این منظور قوانینی همانند صندوق مکانیزه فروش، مالیات بر ارزش افزوده و قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز باید در سال جاری نهایی و برای اجرا به دولت ابلاغ شود.

ادامه مطلب...

معصومه آقاپور علیشاهی نماینده مردم شبستر در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با  تبریز بیدار  در تشریح الزامات تحقق شعار رونق تولید در سال ۹۸ اظهار داشت: رونق تولید شایسته ترین شعاری بود که بعد از شرایط و شاخص های اقتصادی موجود در جامعه می توانست انتخاب شود.

ادامه مطلب...

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس ۹۷ را سالی مملو از شوک های اقتصادی دانست و گفت: پیش بینی می شود ۹۸ سال رونق تولید داخل و افزایش صادرات غیرنفتی باشد.

 

معصومه آقاپور علیشاهی درگفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه 97 سالی مملو از شوک های اقتصادی بود، گفت: متاسفانه در برخی مباحث سرگیجگی و شتابزدگی اقتصادی داشتیم که کشور را با مشکلات زیادی مواجه کرد.

 

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر اینکه باید از تجارب گذشته درس بگیریم، افزود:  به طور قطع با توجه به مشکلات اقتصادی که در سال 97 دامنگیر کشور شد وزارت خانه ها و واحدهای تولیدی به استحکام لازم رسیده و می توانند در سال 98 نقش خود را به خوبی ایفا کنند.

 

آخرین اخبار

تبلیغ

تست تبلیغ