ادامه مطلب...

نوبت دهی اینترنتی پزشکان بیمارستان فاطمیه شبستر با مراجعه به سایت زیر امکان پذیر است.

ادامه مطلب...

به گزارش ندای سکوت به نقل از روابط عمومی فرمانداری شبستر دومین جلسه کارگروه آب، کشاورزی و منابع طبیعی به ریاست عبداللهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار در سالن جلسات اداره جهاد کشاورزی شهرستان تشکیل شد. عبداللهی در این جلسه فلسفه وجودی این کارگروه را هماهنگی دستگاه های اجرایی و خدمات رسان در راستای توسعه بخش کشاورزی شهرستان برشمرد و افزود: از مهمترین وظایف این کارگروه، برنامه ریزی کلان شهرستان در حوزه آب و کشاورزی، رفع موانع اجرایی، تشویق به اصلاح و تغییر الگوی کشت و حفاظت از منابع طبیعی است.

ادامه مطلب...

به گزارش ندای سکوت به نقل از روابط عمومی مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع)، مهراد اکبری نامدار مدیر مرکز آموزشی و درمانی امام رضا (ع) تبریز، اظهار داشت: صبح امروز اهدا کبد، کلیه ها و عروق قلب بیمار 30 ساله که به علت مرگ مغزی در این مرکز بستری شده بود با رضایت خانواده وی و تایید مرگ مغزی شدن از سوی اساتید این مرکز به سه نفر زندگی دوباره بخشید.  

ادامه مطلب...

مهندس مستفید امروز در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان شبستر اظهار داشت: با توجه به شرایط جغرافیایی شهرستان شبستر، احتمال سیل در شهرستان بالاست، لذا اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران و دستگاه های خدمات رسان شهرستان در آماده باش کامل باشند و مدارس و سالن های ورزشی برای اسکان اضطراری در مواقع بحران آمادگی لازم را داشته باشند.

ادامه مطلب...

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شبستر از ثبت دو وقف جدید در اولین روزهای سال ۹۸ در شهرستان شبستر خبر داد.

حجت‌الاسلام عزالدین تقی‌زاده، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شبستر، ضمن تبریک سال جدید با بیان اینکه همزمان با اجرای طرح آرامش بهاری در این شهرستان و در اولین روز کاری سال که به سال رونق تولید از سوی مقام معظم رهبری نام گذاری شده است،اظهار داشت: در این شهرستان در طی این ایام دو وقف جدید ثبت شد.

ادامه مطلب...

سرهنگ “سیاوش علیفام” در مصاحبه خبری با تبریک سال جدید به همشهریان، ضمن تبیین و توضیح شعار نوروزی و تشریح عملکرد و برنامه های فرماندهی انتظامی در طول نوروز ۹۸ با اشاره به نقش مردم در برقراری امنیت، افزود: جلب مشارکت مردمی بخصوص در مورد مسائل انتظامی باعث ارتقاء انضباط اجتماعی و اخلاقی، افزایش سطح احساس امنیت، کاهش آسیبهای اجتماعی، توسعه برنامه های آموزش همگانی و ارتقاء فرهنگ احترام به قانون خواهد شد.

ادامه مطلب...

جلسه کارگروه کنترل و تنظیم بازار شهرستان شبستر به ریاست عبداللهی معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندارو با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع کالاها، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار تشکیل و استمرار فعالیت گشت های مشترک سیار با هدف حضور محسوس بر بازار تا ۱۵ فروردین و برخورد با متخلفین برگزار گردید.

ادامه مطلب...

در طول چند سال گذشته تمرکز کمیته امداد بر ساخت اصولی، مرمت و بهسازی خانه های مددجویان بوده ولی برای خطرات و حوادث احتمالی و غیرقابل پیشگیری کلیه منازل و اسباب و اثاثیه آنان بیمه شده است

آخرین اخبار

تبلیغ

تست تبلیغ